Naaml

Disciplines per geboortejaar

Peuters & kleuters (2017-2020)

2020 2019 2018 2017
Ouder-peutergym 1
Zaterdag – 10u tot 10u45 – Sporthal De Kreek
Kleuterspeeldans
Zaterdag – 9u15 tot 10u00 – Sporthal De Kreek
Kleuterspeeldans
Zaterdag – 9u15 tot 10u00 – Sporthal De Kreek
Kleuterspeeldans
Zaterdag – 9u15 tot 10u00 – Sporthal De Kreek
Ouder-peutergym 2
Zaterdag – 10u45 tot 11u30 – Sporthal De Kreek
Kleutergym kidies K1
Zaterdag – 11u30 tot 12u15 – Sporthal De Kreek
Kleutergym kidies K2
Woensdag – 13u30 tot 14u30 – Sporthal Kriekeputte
Kleutergym Kidies K3
Woensdag – 14u30 tot 15u30 – Sporthal Kriekeputte
Kleutergym kidies Vrasene
Zondag – 10u tot 11u – Sporthal De Oogappel
Kleutergym kidies Vrasene
Zondag – 10u tot 11u – Sporthal De Oogappel
Kleutergym kidies Vrasene
Zondag – 10u tot 11u – Sporthal De Oogappel

LAGERE SCHOOL (2011-2016)

2011-2012 2013-2014 2015-2016
Dans L5-L6
Maandag – 18u30 tot 19u30 – Sporthal De Kreek
Dans L3-L4
Maandag – 17u30 tot 18u30 – Sporthal De Kreek
Gymtopia L1-L2
Woensdag – 15u30 tot 16u30 – Sporthal Kriekeputte
Freerunning
Woensdag – 16u30 tot 17u30 – Sporthal Kriekeputte
Freerunning
Woensdag – 16u30 tot 17u30 – Sporthal Kriekeputte
Freerunning
Woensdag – 16u30 tot 17u30 – Sporthal Kriekeputte
Zumba kids
Woensdag – 19u tot 20u – Sporthal De Kreek
Zumba kids
Woensdag – 19u tot 20u – Sporthal De Kreek
Dans L1-L2
Woensdag – 18u tot 19u – Sporthal De Kreek
Jump & bounce
Vrijdag – 18u tot 20u – Sporthal Kriekeputte
Jump & bounce
Vrijdag – 18u tot 20u – Sporthal Kriekeputte
Zumba kids
Woensdag – 19u tot 20u – Sporthal De Kreek
Jump & bounce
Zaterdag – 9u tot 11u – Sporthal Kriekeputte
Jump & bounce
Zaterdag – 9u tot 11u – Sporthal Kriekeputte
Jump & bounce
Vrijdag – 18u tot 20u – Sporthal Kriekeputte
Jump & bounce
Zaterdag – 9u tot 11u – Sporthal Kriekeputte

Middelbaar (2005-2010)

2005-2010
Dans middelbaar
Maandag – 19u30 tot 20u30 – Sporthal De Kreek
Young adults gymnastics
Vrijdag – 20u tot 21u30 – Sporthal Kriekeputte
Zumba kids
Woensdag – 19u tot 20u – Sporthal De Kreek

WEDSTRIJDGROEPEN (2004-2016) (enkel na selectie)

2004-2014 2015-2016
Recreawedstrijd
Dinsdag – 18u30 tot 20u30 – Sporthal Kriekeputte
Vrijdag – 18u tot 20u – Sporthal Kriekeputte
Selectie jong talent
Maandag – 18u tot 20u – Sporthal Carenna
Tumbling A-B-I
Dinsdag – 18u15 tot 20u15 – Sporthal ’t Wit Zand
Donderdag – 18u15 tot 20u15 – Sporthal ’t Wit Zand
Zaterdag – 8u30 tot 11u – Sporthal ’t Wit Zand
Selectie jong talent 2
Zaterdag – 11u30 tot 13u30 – Sporthal ’t Wit Zand
Tumbling C- recrea
Woensdag – 18u15 tot 20u15 – Sporthal ’t Wit Zand
Zaterdag – 11u30 tot 13u30 – Sporthal ’t Wit Zand
Zondag – 12u tot 14u – Sporthal ’t Wit Zand
Acro C
Dinsdag – 17u30 tot 20u – Sporthal Carenna
Woensdag – 17u30 tot 19u30 – Sporthal Kriekeputte
Vrijdag – 18u tot 21u – Sporthal Den Draver
Zaterdag 12u tot 15u30 – Sporthal Den Draver
Acro I
Dinsdag – 17u30 tot 20u – Sporthal Carenna
Woensdag – 17u30 tot 19u30 – Sporthal Kriekeputte
Donderdag – 17u30 tot 20u – Sporthal Carenna
Zaterdag – 12u30 tot 15u30 – Sporthal Den Draver
Acro recrea
Donderdag – 17u30 tot 20u – Sporthal Carenna
Zaterdag – 15u30 tot 18u30 – Sporthal Den Draver

VOLWASSENEN (2004-...)

2004-…
Bootcamp
Maandag – 20u30 tot 21u30 – Sporthal Kriekeputte
Relaxatie met Greet
Dinsdag – 20u tot 21u15 – Sporthal De Kreek
Zumba
Woensdag – 20u tot 21u – Sporthal De Kreek
Total body workout
Donderdag – 20u tot 21u – Sporthal Kriekeputte

Heb je een vraag?

Aarzel niet om ons een mailtje te sturen of ons te contacteren via sociale media.
Je vindt onze contactpagina hier beneden.

Contact

Sociale media 

@ Copyright 2021 Gymno Kieldrecht | Alle rechten voorbehouden